DGRV
  • ALMAN KOOPERATİFLERİ KONFEDERASYONU TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ

  • TEL: 0312 405 4168 - 69
  • FAKS: 0312 466 2118

2. ULUSLARARASI KOOPERATİFLER FUARINA KATILDIK

2. Uluslararası Kooperatifler Fuarına Katıldık. 07 – 10.12.2017 tarihinde yapılan fuar oldukça yoğun ilgi gördü. DGRV olarak biz de hem stand olarak hem de panelist olarak katıldık. Fuarın ilk gününde açılışa Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi katılım gösterdi.

Türkiye Gümrük ve Ticaret Bakanlığı öncülüğünde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Milli Kooperatifler Birliği’nin işbirliği ile düzenlenen 2. Türkiye Kooperatifler Fuarı bugün Ankara’da açılışı yapıldı.

Almanya’dan DGRV Berlin sorumlusu Dr. Andreas WIEG, DGRV Bonn Dış İlişkiler sorumlusu Andreas KAPPES, RaiffeisenbankLorup Yönetim Kurulu Üyesi  Jürgen SCHENZEL fuar boyunca katıldılar. Bununla birlikte DGRV Türkiye Temsilcisi İfakat GÜRKAN, DGRV Uzmanları Prof. Dr. Salahattin KUMLU, Gürkan İLTUŞ standda katılımcılara DGRV hakkında bilgi verdi.

08.12.2017 gerçekleşen panelde Dr. Andreas WIEG Almnaya Kooperatifler kanunu hakkında sunum yaptı. Öğleden sonra ise Jürgen SCHENZEL enerji kooperatifleri hakkında sunum yaptı.